Základy programovania vo Free Pascal

6 students

Tento kurz základov programovania v prostredí Free Pascal je určený pre všetkých, ktorí s programovaním začínajú, chcú si vyskúšať ako sa programuje a vytvoriť si vlastné funkčné jednoduché programy, alebo už určité skúsenosti s programovaním majú, no chcú sa naučiť základné konštrukcie jazyka Turbo Pascal.

Kurz je rozdelený na jednotlivé lekcie podľa témy. V každej lekcií nájdete stručné vysvetlenie problematiky, videotutoriál a dva priložené súbory. V súbore Slovníček sú zhrnuté nové pojmy z danej lekcie a v druhom súbore nájdete zaujímavé úlohy na precvičovanie aj s riešeniami. Na konci lekcie sa môžete otestovať v krátkom testíku.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo typy na zlepšenie, napíšte mi 🙂

Ak sa vám budú videotutoriály páčiť, nechajte nám na YouTube páčik a nezabudnite sa prihlásiť na odber, aby vám žiadne nové video neušlo 🙂

Tento kurz obsahuje videotutoriály iba na úplné základy programovania v Turbo Pascale, no pevne verím, že sa časom bude rozrastať o ďalšie videá ako aj iné kurzy.

Ak by vás zaujímali videotutoriály o matematike, vrelo vám odporúčam tieto web stránky : http://mathematicator.com/ https://www.isibalo.com/cz/

Instructor

petrova.student.ujs.sk Admin

Táto webová stránka vznikla v rámci mojej diplomovej práce pri štúdiu učiteľstva matematiky a informatiky na UJS v Komárne. Cieľom tohto projektu je publikovanie video tutoriálov pre žiakov, študentov a všetkých, ktorí sa chcú naučiť niečo nové z informatiky a matematiky. Pevne verím, že sa táto stránka bude postupom času rozrastať a budú pribúdať ďalšie video tutoriálny na rôzne témy z informatiky a matematiky.
Free

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *